Panasonic 680 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFN1C681UP 500
RS Stok Numarası: 204-3386Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFN1C681UP
Kapasitans
680μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
10mm
Uzunluk
10.2mm
Paket/Kılıf
500
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
3μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
0.16Ω
Seri
FN-V
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
0.16%
Menşe
Malaysia
209,28 TL
20,928 TL Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
251,14 TL
25,114 TL Each (In a Pack of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Paket
10 - 9020,928 TL209,28 TL
100 - 24015,616 TL156,16 TL
Özellikler
Kapasitans
680μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
10mm
Uzunluk
10.2mm
Paket/Kılıf
500
Minimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
3μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
0.16Ω
Seri
FN-V
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
0.16%