Panasonic 47 μF Capacitor 80 V dc, Surface Mount - EEEFN1K470UL
RS Stok Numarası: 262-4959Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFN1K470UL
Kapasitans
47μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Yükseklik
5.4mm
Uzunluk
10.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
130mA
Kaçak Akımı
37.6μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
1300mΩ
Seri
FK
Dağılım Faktörü
0.08%
Menşe
Malaysia
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Kapasitans
47μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Yükseklik
5.4mm
Uzunluk
10.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
130mA
Kaçak Akımı
37.6μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
1300mΩ
Seri
FK
Dağılım Faktörü
0.08%