Panasonic 100 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEFP1C101AV 1000
RS Stok Numarası: 249-1297Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFP1C101AV
Kapasitans
100μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Uzunluk
6.1mm
Paket/Kılıf
1000
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
300mA
Kaçak Akımı
3μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
0.26Ω
Seri
FP
Dağılım Faktörü
0.16%
Menşe
Japan
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Kapasitans
100μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Uzunluk
6.1mm
Paket/Kılıf
1000
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
300mA
Kaçak Akımı
3μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
0.26Ω
Seri
FP
Dağılım Faktörü
0.16%