Panasonic 1200 μF Aluminium Capacitor 16 V dc, Surface Mount - EEEFT1C122UP Surface Mount Can
RS Stok Numarası: 287-898Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFT1C122UP
Kapasitans
1200μF
Ürün Tipi
Alüminyum Kondansatör
İnşaat
Silindirik Kutu
Ambalaj
Bant
Yükseklik
5.4mm
Polarite
Eksi
Uzunluk
10.2mm
Paket/Kılıf
Yüzey Montajlı Kutu
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
5000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
1.2A
Kaçak Akımı
192μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
60mΩ
Seri
FT
Menşe
Malaysia
367,36 TL
73,472 TL Each (In a Bag of 5) (KDV Hariç)
440,83 TL
88,166 TL Each (In a Bag of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Bag
5 - 4573,472 TL367,36 TL
50 - 9569,76 TL348,80 TL
Özellikler
Kapasitans
1200μF
Ürün Tipi
Alüminyum Kondansatör
İnşaat
Silindirik Kutu
Ambalaj
Bant
Yükseklik
5.4mm
Polarite
Eksi
Uzunluk
10.2mm
Paket/Kılıf
Yüzey Montajlı Kutu
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
5000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
1.2A
Kaçak Akımı
192μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
60mΩ