Panasonic 150 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 35 V dc, Surface Mount Solder - EEEFTV151XAP 900
RS Stok Numarası: 729-6277Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEFTV151XAP
Kapasitans
150μF
Ürün Tipi
Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
7.7mm
Uzunluk
7.7mm
Paket/Kılıf
900
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
52.5μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
160mΩ
Seri
FT
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
200%
Ürün Ayrıntıları
FT High Temperature Reflow Series
259,84 TL
25,984 TL Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
311,81 TL
31,181 TL Each (In a Pack of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
10 - 24025,984 TL259,84 TL
250 - 99022,464 TL224,64 TL
Özellikler
Kapasitans
150μF
Ürün Tipi
Ambalaj
Taşıyıcı Bant
Yükseklik
7.7mm
Uzunluk
7.7mm
Paket/Kılıf
900
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
600mA
Kaçak Akımı
52.5μA
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
160mΩ
Seri
FT
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
200%