Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHB1C470P
Kapasitans
47μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Yükseklik
5.8mm
Uzunluk
5.8mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
70mA
Kaçak Akımı
3μA
Seri
HB SMD
Menşe
Malaysia
Ürün Ayrıntıları
HB Series
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
HB smt Al electro cap,47uF 16V
Teklif İsteyinizEach (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
119,68 TL
23,936 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
143,62 TL
28,723 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 4523,936 TL119,68 TL
50 - 9522,40 TL112,00 TL
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
HB smt Al electro cap,47uF 16V
Kapasitans
47μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Yükseklik
5.8mm
Uzunluk
5.8mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
2000 h
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
70mA
Kaçak Akımı
3μA
Seri
HB SMD
Menşe
Malaysia
Ürün Ayrıntıları
HB Series
HB smt Al electro cap,47uF 16V