Panasonic 100 μF Aluminium Capacitor 6.3 V dc, Surface Solder - EEEHC0J101P Surface Mount
RS Stok Numarası: 287-899Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEEHC0J101P
Kapasitans
100μF
Ürün Tipi
Alüminyum Kondansatör
Montaj Tipi
Yüzey
Ambalaj
Bant
Polarite
Eksi
Yükseklik
21mm
Paket/Kılıf
Yüzeye Monte
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
5000 h
Seri
HC
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
340mA
Kaçak Akımı
3μA
Menşe
Malaysia
98,24 TL
19,648 TL Each (In a Bag of 5) (KDV Hariç)
117,89 TL
23,578 TL Each (In a Bag of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Bag
5 - 4519,648 TL98,24 TL
50 - 9518,816 TL94,08 TL
Özellikler
Kapasitans
100μF
Ürün Tipi
Alüminyum Kondansatör
Montaj Tipi
Yüzey
Ambalaj
Bant
Polarite
Eksi
Yükseklik
21mm
Paket/Kılıf
Yüzeye Monte
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Sonlandırma Tipi
Lehim
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Ömür Süresi
5000 h
Seri
HC
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
340mA