Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 4 V dc, Surface - EEFKX0G221RF
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
220μF
Ürün Tipi
Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
İnşaat
Polimer Alüminyum Elektrolitik
Montaj Tipi
Yüzey
Yükseklik
1.9mm
Polarite
Artı
Uzunluk
7.3mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Ömür Süresi
5500 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Dalgacık Akımı
5.1A
Kaçak Akımı
0.1μA
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
15mΩ
Otomotiv Standardı
NO
Seri
KX
Dağılım Faktörü
0.1%
Menşe
Japan
284.704,00 TL
81,344 TL Each (On a Reel of 3500) (KDV Hariç)
341.644,80 TL
97,613 TL Each (On a Reel of 3500) KDV Dahil