Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFKZ0D561RB Surface Mount
Kapasitans
560μF
İnşaat
İletken Polimer Alüminyum Katı
Montaj Tipi
Yüzey
Ambalaj
3000 parça
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Sonlandırma Tipi
Yüzeye Monte
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
3mΩ
Seri
KZ
Dağılım Faktörü
0.1%
Menşe
Japan
552,32 TL
110,464 TL Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
662,78 TL
132,557 TL Each (Supplied as a Tape) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
MiktarBirim FiyatPer Şerit
5 - 45110,464 TL552,32 TL
50 - 95104,576 TL522,88 TL
Özellikler
Kapasitans
560μF
İnşaat
İletken Polimer Alüminyum Katı
Montaj Tipi
Yüzey
Ambalaj
3000 parça
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Sonlandırma Tipi
Yüzeye Monte
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
3mΩ
Seri
KZ
Dağılım Faktörü
0.1%