Panasonic 560 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 2 V dc, Surface - EEFTZ0D561RB Surface Mount
Kapasitans
560μF
İnşaat
İletken Polimer Alüminyum Katı
Montaj Tipi
Yüzey
Ambalaj
3000 parça
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Sonlandırma Tipi
Yüzeye Monte
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
135°C
Tolerans
±20 %
Eşdeğer Seri Direnci (ESR)
3mΩ
Seri
TZ
Dağılım Faktörü
0.1%
Menşe
Japan
317.376,00 TL
105,792 TL Each (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
380.851,20 TL
126,95 TL Each (On a Reel of 3000) KDV Dahil