Panasonic 470 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUEB1E471 Radial Lead
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
470μF
Ürün Tipi
Kapasitör
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Çanta
Yükseklik
16mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
16mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
10000 h
Standartlar/Onaylar
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Kaçak Akımı
117.5μA
Tolerans
±20 %
Seri
EB(A)
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
8%
Ürün Ayrıntıları
EB(A) Series
170,88 TL
34,176 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
205,06 TL
41,011 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Kapasitans
470μF
Ürün Tipi
Kapasitör
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Çanta
Yükseklik
16mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
16mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
10000 h
Standartlar/Onaylar
EU REACH, EU RoHS, IATF, ISO
Kaçak Akımı
117.5μA
Tolerans
±20 %
Seri
EB(A)
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
8%