Panasonic 100 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUFC1E101SH Radial Lead
RS Stok Numarası: 240-3834Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUFC1E101SH
Kapasitans
100μF
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Uzunluk
11.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
2.5mm
Ömür Süresi
1000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Seri
FC-A
Dağılım Faktörü
8%
Menşe
Malaysia
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Kapasitans
100μF
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Uzunluk
11.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
2.5mm
Ömür Süresi
1000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Seri
FC-A
Dağılım Faktörü
8%