Panasonic 22 μF Capacitor 35 V dc, Through Hole Radial Lead - EEUFC1V220H
RS Stok Numarası: 249-1343Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUFC1V220H
Kapasitans
22μF
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Uzunluk
11mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
175mA
Seri
FC-A
Dağılım Faktörü
0.12%
Menşe
Malaysia
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Kapasitans
22μF
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Uzunluk
11mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Tolerans (±)
20%
Dalgacık Akımı
175mA
Seri
FC-A
Dağılım Faktörü
0.12%