Panasonic 1000 μF Capacitor 50 V dc, Radial, Through Hole - EEUFM1H102B Radial Lead
RS Stok Numarası: 240-3844Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUFM1H102B
Kapasitans
1000μF
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Uzunluk
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
7.5mm
Ömür Süresi
7000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FM-A
Dağılım Faktörü
8%
Menşe
Malaysia
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Kapasitans
1000μF
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Uzunluk
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
7.5mm
Ömür Süresi
7000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FM-A
Dağılım Faktörü
8%