Panasonic 220 μF Aluminium Electrolytic Capacitor 16 V dc, Through Hole - EEUFR1C221B Radial Lead
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
220μF
Ürün Tipi
Alüminyum Elektrolitik Kondansatör
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
11.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
5000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Kaçak Akımı
35.2μA
Tolerans
±20 %
Seri
FR-A
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
200%
Menşe
Malaysia
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Kapasitans
220μF
Ürün Tipi
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Ambalaj
Bant
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
11.2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
5000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Kaçak Akımı
35.2μA
Tolerans
±20 %
Seri
FR-A
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
200%