Panasonic 680 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - EEUFR1E681LB Radial Lead
RS Stok Numarası: 240-3903Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUFR1E681LB
Kapasitans
680μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Uzunluk
20mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
9000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FR
Dağılım Faktörü
8%
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Kapasitans
680μF
Ürün Tipi
Kapasitör
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Uzunluk
20mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
9000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FR
Dağılım Faktörü
8%