Panasonic 330 μF Capacitor 63 V dc, Through Hole - EEUFS1J331L Radial Lead
RS Stok Numarası: 240-3957Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUFS1J331L
Kapasitans
330μF
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Uzunluk
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
10000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FS
Dağılım Faktörü
8%
Menşe
Malaysia
8.243,20 TL
41,216 TL Each (In a Bag of 200) (KDV Hariç)
9.891,84 TL
49,459 TL Each (In a Bag of 200) KDV Dahil
Özellikler
Kapasitans
330μF
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Uzunluk
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
10000 h
Tolerans
±20 %
Seri
FS
Dağılım Faktörü
8%