Panasonic 1000 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUHD1A102 Radial Lead
RS Stok Numarası: 744-1975Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUHD1A102
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Kapasitans
1000μF
Ürün Tipi
Kapasitör
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Çanta
Yükseklik
12.5mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
12.5mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Seri
HD
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
8%
Ürün Ayrıntıları
HD Series Panasonic
379,52 TL
75,904 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
455,42 TL
91,085 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 4575,904 TL379,52 TL
50 - 24560,032 TL300,16 TL
Özellikler
Kapasitans
1000μF
Ürün Tipi
Kapasitör
İnşaat
Radyal Kutu
Montaj Tipi
Radyal, Deliğe Takılan
Ambalaj
Çanta
Yükseklik
12.5mm
Polarite
Kutuplu
Uzunluk
12.5mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Pim Sayısı
2
Sonlandırma Tipi
Radyal Kurşun
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
105°C
Kurşun Vida Somunu Tipi
5mm
Ömür Süresi
2000 h
Standartlar/Onaylar
RoHS
Tolerans
±20 %
Seri
HD
Otomotiv Standardı
AEC-Q200
Dağılım Faktörü
8%