Panasonic 10000μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Through Hole - EEUHD1A103
RS Stok Numarası: 744-1984Marka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUHD1A103
Kapasitans
10000µF
Gerilim
10V dc
Montaj Tipi
Açık Delik
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
16 (Dia.) x 25mm
Yükseklik
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Çap
16mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Ömür Süresi
2000sa
Kablo Hatvesi
7.5mm
Kaçak Akımı
<=0,01 CV veya 3 μA (2 dakikada)
Tolerans
±20%
Seri
HD RADIAL
Dalgacık Akımı
1.89A
Ürün Ayrıntıları
HD Series Panasonic
157,50 TL
157,50 TL Each (KDV Hariç)
189,00 TL
189,00 TL Each KDV Dahil
sticker-359
157,50 TL Each (KDV Hariç)
189,00 TL Each KDV Dahil
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
sticker-359
MiktarBirim Fiyat
Özellikler
Kapasitans
10000µF
Gerilim
10V dc
Montaj Tipi
Açık Delik
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
16 (Dia.) x 25mm
Yükseklik
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Çap
16mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Ömür Süresi
2000sa
Kablo Hatvesi
7.5mm
Kaçak Akımı
Tolerans
±20%
Seri
HD RADIAL
Dalgacık Akımı
1.89A