Panasonic 4700μF Electrolytic Capacitor 16V dc, Through Hole - EEUHD1C472
RS Stok Numarası: 744-2013PMarka: PanasonicÜretici Parça Numarası: EEUHD1C472
Kapasitans
4700µF
Gerilim
16V dc
Montaj Tipi
Açık Delik
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
12.5 (Dia.) x 25mm
Yükseklik
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Çap
12.5mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Kablo Hatvesi
5mm
Ömür Süresi
2000sa
Tolerans
±20%
Dalgacık Akımı
1.48A
Kaçak Akımı
<=0,01 CV veya 3 μA (2 dakikada)
Seri
HD RADIAL
Ürün Ayrıntıları
HD Series Panasonic
1.638,40 TL
81,92 TL Each (Supplied in a Bag) (KDV Hariç)
1.966,08 TL
98,304 TL Each (Supplied in a Bag) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Bag
20 - 9881,92 TL163,84 TL
100 - 19863,04 TL126,08 TL
Özellikler
Kapasitans
4700µF
Gerilim
16V dc
Montaj Tipi
Açık Delik
Teknoloji
Elektrolitik
Boyutlar
12.5 (Dia.) x 25mm
Yükseklik
25mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Çap
12.5mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+105°C
Kablo Hatvesi
5mm
Ömür Süresi
2000sa
Tolerans
±20%
Dalgacık Akımı
1.48A