Phoenix Contact TP 6121-WXPS Series Display Panel - 12.1 in, TFT Display, 1280 x 800 pixel
RS Stok Numarası: 269-8084Marka: Phoenix ContactÜretici Parça Numarası: 1190420
Ürün Tipi
Display Panel
Seri
TP 6121-WXPS
Ekran Tipi
TFT
Ekran Çözünürlüğü
1280 x 800 pixel
Bağlantı Noktalarının Sayısı
4
Bağlantı Noktası Tipi
Ethernet
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Yerleşik Bellek
8GB
Çapraz Ekran Boyutu
12.1in
Arka Aydınlatma
Evet
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
50°C
Derinlik
51mm
Standartlar/Onaylar
cUL Listed, cULus Listed, IECEE CB Scheme, EAC, UL Listed
Genişlik
302mm
IP Değeri
IP20, IP65
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Menşe
Taiwan, Province Of China
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
Display Panel
Seri
TP 6121-WXPS
Ekran Tipi
TFT
Ekran Çözünürlüğü
1280 x 800 pixel
Bağlantı Noktalarının Sayısı
4
Bağlantı Noktası Tipi
Ethernet
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Yerleşik Bellek
8GB
Çapraz Ekran Boyutu
12.1in
Arka Aydınlatma
Evet
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
50°C
Derinlik
51mm
Standartlar/Onaylar
Genişlik
302mm