PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Yükseklik
80mm
Uzunluk
6.2mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+60°C
Boyutlar
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Çalışma Sıcaklığı Aralığı
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
Menşe
Germany
Ürün Ayrıntıları
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Arayüz Rölesi Modülü, Raya Montaj, Vida, 100mA 24V dc
Teklif İsteyiniz
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Montaj Tipi
DIN Rayı
Terminal Tipi
Vida
Derinlik
86mm
Seri
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Yükseklik
80mm
Uzunluk
6.2mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+60°C
Boyutlar
6.2 x 86 x 80mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Çalışma Sıcaklığı Aralığı
-25 → +60°C