REL-MR- 60DC/21/MS
RS Stok Numarası: 134-8698Marka: Phoenix ContactÜretici Parça Numarası: 2909643
Ürün Tipi
Güç Rölesi
Bobin Gerilimi
60 V dc
Kontak Yapılandırması
SPDT
Montaj Tipi
PCB Montajı
Seri
REL-MR- 60DC/21/MS
Terminal Tipi
PCB Konnektör Pini
Anahtarlama Akımı
6 A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Anahtarlama Gücü
1.5kVA
Anahtarlama DC Gerilimi
250 V dc
Anahtarlama AC Gerilimi
250 V ac
Bobin Direnci
20.5kΩ
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
28mm
Bobin Gücü
0.18W
Uzunluk
16mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Genişlik
5 mm
Kontak Malzemesi
Gümüş Alaşım
Menşe
Czech Republic
Ürün Ayrıntıları
REL-MR Plug In Power Relay
Phoenix Contact REL-MR industrial series of plug in miniature power relays.
Teklif İsteyiniz
REL-MR- 60DC/21/MS
Teklif İsteyiniz
REL-MR- 60DC/21/MS
Ürün Tipi
Güç Rölesi
Bobin Gerilimi
60 V dc
Kontak Yapılandırması
SPDT
Montaj Tipi
PCB Montajı
Seri
REL-MR- 60DC/21/MS
Terminal Tipi
PCB Konnektör Pini
Anahtarlama Akımı
6 A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Anahtarlama Gücü
1.5kVA
Anahtarlama DC Gerilimi
250 V dc
Anahtarlama AC Gerilimi
250 V ac
Bobin Direnci
20.5kΩ
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Yükseklik
28mm
Bobin Gücü
0.18W
Uzunluk
16mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Genişlik
5 mm