Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Solid State Interface Relay 12V dc, 300 V dc DIN Rail Screw
RS Stok Numarası: 801-7889Marka: Phoenix ContactÜretici Parça Numarası: 2980665
Montaj Tipi
DIN Rayı
Terminal Tipi
Vida
Seri
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Yükseklik
80mm
Manufacturer Part No.
Menşe
Germany
Ürün Ayrıntıları
Phoenix Contact PLC-OSC Series
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Montaj Tipi
DIN Rayı
Terminal Tipi
Vida
Seri
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Yükseklik
80mm