Power Integrations 300 V 10 A Diode Silicon 3-Pin D2PAK LQA20B300C
RS Stok Numarası: 222-6795Marka: Power IntegrationsÜretici Parça Numarası: LQA20B300C
Ürün Tipi
Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263AB
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
10A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
300V
Diyot Konfigürasyonu
2x Ortak Katot Çifti
Seri
LQA20B300C
Redresör Tipi
Silikon Bağlantı
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
25μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
1.9V
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
350A
Tepe Tersine Kurtarma Süresi (trr)
12.6ns
Uzunluk
10.26mm
Yükseklik
4.7mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
NO
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263AB
10A
300V
Diyot Konfigürasyonu
2x Ortak Katot Çifti
Seri
LQA20B300C
Redresör Tipi
Silikon Bağlantı
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
25μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
1.9V
350A
12.6ns
Uzunluk
10.26mm
Yükseklik
4.7mm