RS Stok Numarası: 767-3605Marka: Renesas ElectronicsÜretici Parça Numarası: ISL28006FH50Z-T7A
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Güç Beslemesi Tipi
Tek
Tipik Tek Besleme Gerilimi
2,7 → 28 V
Minimum CMRR
105dB
Yonga Başına Kanal Sayısı
1
Maksimum Besleme Akımı
50 μA
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
SOT-23
Pim Sayısı
5
Boyutlar
2.9 x 1.6 x 1.14mm
Yükseklik
1.14mm
Uzunluk
2.9mm
Maksimum Çalışma Besleme Gerilimi
28 V
Genişlik
1.6mm
Minimum Çalışma Besleme Gerilimi
2,7 V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+125°C
Menşe
Malaysia
Ürün Ayrıntıları
Current Sensing Amplifiers, Intersil
Teklif İsteyiniz
Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
Güç Beslemesi Tipi
Tek
Tipik Tek Besleme Gerilimi
2,7 → 28 V
Minimum CMRR
105dB
Yonga Başına Kanal Sayısı
1
Maksimum Besleme Akımı
50 μA
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
SOT-23
Pim Sayısı
5
Boyutlar
2.9 x 1.6 x 1.14mm
Yükseklik
1.14mm
Uzunluk
2.9mm
28 V
Genişlik
1.6mm
2,7 V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+125°C