RF Solutions FM-RTFQ1A-433P RF Modülü, 433 MHz, FM
RS Stok Numarası: 181-2470Marka: RF SolutionsÜretici Parça Numarası: FM-RTFQ1A-433P
Ürün Tipi
RF Modülü
Alt Tip
Alıcı Verici
Bileşen Tipi
Modül
Modülasyon Tekniği
FM
Maksimum RF Veri Hızı
4.8kbps
Maksimum Çıkış Gücü
50W
Frekans
433.92MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Minimum Besleme Gerilimi
2.1V
Maksimum Besleme Gerilimi
4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
20.32mm
Yükseklik
2mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
FM-RTFQ1A-433P
Menşe
United Kingdom
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
576,32 TL
576,32 TL Each (KDV Hariç)
691,58 TL
691,58 TL Each KDV Dahil
576,32 TL Each (KDV Hariç)
691,58 TL Each KDV Dahil
MiktarBirim Fiyat
Teknik Belgeler
Özellikler
Ürün Tipi
RF Modülü
Alt Tip
Alıcı Verici
Bileşen Tipi
Modül
Modülasyon Tekniği
FM
Maksimum RF Veri Hızı
4.8kbps
Maksimum Çıkış Gücü
50W
Frekans
433.92MHz
Montaj Tipi
Yüzey
Minimum Besleme Gerilimi
2.1V
Maksimum Besleme Gerilimi
4V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
20.32mm
Yükseklik
2mm