ROHM 100 V 10 A Rectifier & Schottky Diode Schottky 3-Pin TO-277A RB088RSM10STL1
RS Stok Numarası: 261-9322Marka: ROHMÜretici Parça Numarası: RB088RSM10STL1
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
ROHM
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-277A
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
10A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
100V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Seri
RB088RSM10S
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.84V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
220A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Uzunluk
4.35mm
Yükseklik
6.65mm
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
107.776,00 TL
26,944 TL Each (On a Reel of 4000) (KDV Hariç)
129.331,20 TL
32,333 TL Each (On a Reel of 4000) KDV Dahil
Özellikler
Marka
ROHM
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-277A
10A
100V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Seri
RB088RSM10S
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.84V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
220A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Uzunluk
4.35mm
Yükseklik
6.65mm