ROHM 100 V 20 A Rectifier & Schottky Diode Schottky 3-Pin DPAK RBQ20BM100ATL
RS Stok Numarası: 235-2709PMarka: ROHMÜretici Parça Numarası: RBQ20BM100ATL
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
ROHM
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-252
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
20A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
100V
Diyot Konfigürasyonu
2x Ortak Katot Çifti
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.77V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
6.8mm
Yükseklik
10.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Otomotiv Standardı
NO
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
Paketlenme türü seçiniz
Teklif İsteyiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Özellikler
Marka
ROHM
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-252
20A
100V
Diyot Konfigürasyonu
2x Ortak Katot Çifti
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.77V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
6.8mm
Yükseklik
10.4mm