ROHM 30 V 2 A Rectifier & Schottky Diode Schottky 2-Pin PMDE RBR2VWM30ATR
RS Stok Numarası: 235-2719Marka: ROHMÜretici Parça Numarası: RBR2VWM30ATR
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
ROHM
Montaj Tipi
Yüzey
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Paket Tipi
PMDE
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
2A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
30V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
30A
Tepe Ters Akım (Ir)
50μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.53V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
NO
18.624,00 TL
6,208 TL Each (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
22.348,80 TL
7,45 TL Each (On a Reel of 3000) KDV Dahil
Özellikler
Marka
ROHM
Montaj Tipi
Yüzey
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Paket Tipi
PMDE
2A
30V
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
2
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
30A
Tepe Ters Akım (Ir)
50μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.53V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C