TB005-762
Menşe
China
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
20.403,20 TL
51,008 TL Each (In a Bag of 400) (KDV Hariç)
24.483,84 TL
61,21 TL Each (In a Bag of 400) KDV Dahil
| Miktar | Birim Fiyat | Per Bag |
|---|---|---|
| 400 - 400 | 51,008 TL | 20.403,20 TL |
| 800 - 800 | 48,448 TL | 19.379,20 TL |
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Same SkyKontakların Sayısı
3
Ürün Tipi
PCB Terminal Bloğu
Hatve
7.62mm
Akım
30A
Muhafaza Malzemesi
Polyamid 66
Konnektör Cinsiyeti
Erkek
Minimum Tel Boyutu (AWG)
26 AWG
Maksimum Tel Boyutu (AWG)
10 AWG
Yön
Yatay
Tel Bağlantı Yöntemi
Vida
Renk
Mavi
Gerilim
300 V
Uzunluk
22.86mm
Derinlik
21.7mm
Standartlar/Onaylar
EN 60998-2-1:2004, EN 60998-1:2004, CE, RoHS, UL 1059
Genişlik
12.6 mm