SICK AFS/AFM60 SSI Series Absolute Absolute Encoder 32V, 4096 ppr ppr, SSI Signal, Through Hollow Shaft Type, 15 mm
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
SickÜrün Tipi
Mutlak Encoder
Kodlayıcı Teknolojisi
Mutlak
Devir Başına Darbe
4096ppr
Seri
AFS/AFM60 SSI
Maksimum Devirler
9000rpm
Çıkış Sinyal Tipi
SSI
Mil Tipi
İçi Boş Şaft
Mil Çapı
15mm
Arabirim Tipi
SSI
Terminal Tipi
Eklenti
IP Değeri
IP65
Maksimum Besleme Gerilimi
32V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Toplam Yükseklik
60mm
Toplam Genişlik
60mm
Standartlar/Onaylar
EN 61000-6-2 and EN 61000-6-3
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Montaj Tipi
Saklı Mil Montajı
Anahtarlama Sıklığı
1MHz
Menşe
Germany
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
38.176,51 TL
38.176,51 TL Each (KDV Hariç)
45.811,81 TL
45.811,81 TL Each KDV Dahil
1
38.176,51 TL Each (KDV Hariç)
45.811,81 TL Each KDV Dahil
Marka
SickÜrün Tipi
Mutlak Encoder
Kodlayıcı Teknolojisi
Mutlak
Devir Başına Darbe
4096ppr
Seri
AFS/AFM60 SSI
Maksimum Devirler
9000rpm
Çıkış Sinyal Tipi
Mil Tipi
İçi Boş Şaft
Mil Çapı
15mm
Arabirim Tipi
Terminal Tipi
Eklenti
IP Değeri
IP65
Maksimum Besleme Gerilimi
32V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
0°C
Toplam Yükseklik
60mm
Toplam Genişlik
60mm
Standartlar/Onaylar
EN 61000-6-2 and EN 61000-6-3
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Montaj Tipi
Saklı Mil Montajı
Anahtarlama Sıklığı
1MHz