SICK CQF16-06EPSEP1 Block Proximity Sensor CQF 6 mm PNP 100mA 30V 30 V dc
RS Stok Numarası: 213-1726Marka: SICKÜretici Parça Numarası: CQF16-06EPSEP1
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Blok
Uzunluk
34mm
Arabirim Tipi
M8
IP Değeri
IP67
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Genişlik
16 mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Plastik
Maksimum Algılama
6mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Water Based Liquids Upto A Conductivity Of 50 Ms, Cm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
80°C
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Standartlar/Onaylar
CE, UL
Derinlik
8mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
10Hz
Koruma
Korumasız
Seri
CQF
Anahtarlama Akımı
100 mA
Çıkış Tipi
PnP
Menşe
Lithuania
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Blok
Uzunluk
34mm
Arabirim Tipi
M8
IP Değeri
IP67
Montaj Tipi
Yıpranmamış
Genişlik
16 mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Plastik
Maksimum Algılama
6mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
80°C
Tehlikeli Alan Sertifikası
NO
Standartlar/Onaylar
CE, UL
Derinlik
8mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
10Hz
Koruma
Korumasız
Seri
CQF
Anahtarlama Akımı
100 mA