SICK IME12-02BPSZW2K Threaded Barrel Proximity Sensor, M12 x 1 PNP IME12-02BPSZW2K 30V 2 mm 30 V dc 200mA
RS Stok Numarası: 209-3438Marka: SICKÜretici Parça Numarası: IME12-02BPSZW2K
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Diş Boyutu
M12 x 1
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
44mm
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
Kablo
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Genişlik
12 mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Metal
Maksimum Algılama
2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Plastik
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
75°C
Standartlar/Onaylar
EN 60529, EN 60947-5-2
Maksimum Anahtarlama Frekansı
2kHz
Koruma
Korumalı
Seri
IME12-02BPSZW2K
Anahtarlama Akımı
200mA
Çıkış Tipi
PnP
Menşe
Hungary
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Diş Boyutu
M12 x 1
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dişli Namlu
Uzunluk
44mm
IP Değeri
IP67
Terminal Tipi
Kablo
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Genişlik
12 mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Metal
Maksimum Algılama
2mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Plastik
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
75°C
Standartlar/Onaylar
EN 60529, EN 60947-5-2
Maksimum Anahtarlama Frekansı
2kHz
Koruma
Korumalı
Seri
IME12-02BPSZW2K
Anahtarlama Akımı
200mA