SICK UC30-21416B Rectangular Proximity Sensor, M12 x 1 IO-Link UC30 30V 3400 mm 240 V ac 30 V dc 100mA
RS Stok Numarası: 245-9060Marka: SICKÜretici Parça Numarası: UC30-21416B
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Diş Boyutu
M12 x 1
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dikdörtgen
Uzunluk
62.2mm
IP Değeri
IP65, IP67
Terminal Tipi
Vida
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Genişlik
62.2mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Polibütilen Terefitalat, Polietilen Terefitalat
Maksimum Algılama
3400mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Natural Object
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
UNSPSC 16.0901, ETIM 5.0 - 8.0, ECl@ss 5.0 - 11.0
Maksimum AC Gerilimi
240V ac
Derinlik
32.7mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
4Hz
Koruma
Korumalı
Seri
UC30
Anahtarlama Akımı
100 mA
Çıkış Tipi
IO-Link
Menşe
Germany
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Teklif İsteyiniz
Teklif İsteyiniz
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
Marka
Sick
Diş Boyutu
M12 x 1
Ürün Tipi
Yakınlık Sensörü
Gövde Stili
Dikdörtgen
Uzunluk
62.2mm
IP Değeri
IP65, IP67
Terminal Tipi
Vida
Montaj Tipi
Gömme Montaj
Genişlik
62.2mm
Maksimum Besleme Gerilimi
30V
Muhafaza Malzemesi
Maksimum Algılama
3400mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-20°C
Maksimum DC Gerilimi
30V dc
Tespit Edilen Malzemeler
Natural Object
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
70°C
Standartlar/Onaylar
Maksimum AC Gerilimi
240V ac
Derinlik
32.7mm
Maksimum Anahtarlama Frekansı
4Hz
Koruma
Korumalı
Seri
UC30
Anahtarlama Akımı
100 mA