STMicroelectronics BTA12-600CRG TRIAC, 600V 12A, Gate Tetikleme 1,3V 50mA, 3-Pinli TO-220AB
RS Stok Numarası: 485-6857Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: BTA12-600CRG
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Nominal Ortalama Açık Durum Akımı (Irms)
12A
Ürün Tipi
Triyak
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt)
50mA
Tekrarlayan Tepe Ters Gerilim (VDRM)
600V
Ani Akım Değeri
126A
Pim Sayısı
3
Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt)
1.3V
Yapılandırma
Tek
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
25mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
1W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Standartlar/Onaylar
No
Yükseklik
9.3mm
Uzunluk
10.4mm
Otomotiv Standardı
NO
Tekrarlayan Tepe Kapalı Durum Akımı
5μA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.55V
Ürün Ayrıntıları
TRIAC, 8A to 12A, STMicroelectronics
TRIACs, STMicroelectronics
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
312,32 TL
62,464 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
374,78 TL
74,957 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
sticker-359
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Paket
5 - 562,464 TL312,32 TL
10+59,392 TL296,96 TL
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
12A
Ürün Tipi
Triyak
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
50mA
600V
Ani Akım Değeri
126A
Pim Sayısı
3
1.3V
Yapılandırma
Tek
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
25mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
1W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Standartlar/Onaylar
Yükseklik
9.3mm
Uzunluk
10.4mm
Otomotiv Standardı
5μA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.55V
Ürün Ayrıntıları