STMicroelectronics BTB12-600CWRG TRIAC, 600V 12A, Gate Tetikleme 1,3V 35mA, 3-Pinli TO-220AB
RS Stok Numarası: 877-2633Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: BTB12-600CWRG
Ürün Tipi
Triyak
Nominal Ortalama Açık Durum Akımı (Irms)
12A
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt)
35mA
Tekrarlayan Tepe Ters Gerilim (VDRM)
600V
Ani Akım Değeri
126A
Pim Sayısı
3
Yapılandırma
Tek
Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt)
1.3V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
35mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
1W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
15.9mm
Uzunluk
10.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Tekrarlayan Tepe Kapalı Durum Akımı
1mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.55V
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
TRIAC, 8A to 12A, STMicroelectronics
TRIACs, STMicroelectronics
332,80 TL
33,28 TL Each (In a Pack of 10) (KDV Hariç)
399,36 TL
39,936 TL Each (In a Pack of 10) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Triyak
12A
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
TO-220
35mA
600V
Ani Akım Değeri
126A
Pim Sayısı
3
Yapılandırma
Tek
1.3V
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
35mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
1W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
15.9mm
Uzunluk
10.4mm
Standartlar/Onaylar
1mA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.55V
Otomotiv Standardı
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları