STMicroelectronics TVS Diyotu İki Yönlü, 5000W, 2-Pinli R 6 BZW50-39B,
RS Stok Numarası: 168-7750Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: BZW50-39B
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
43.3V
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
R-6
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
39V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
90V
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
667A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
9.1mm
Uzunluk
9.1mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
BZW50
Maksimum Ters Kaçak Akımı
5μA
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
Transil™ TVS Axial Bidirectional 5000W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
Teklif İsteyiniz
Each (Supplied as a Tape) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
İki Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
43.3V
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
R-6
39V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
5kW
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
90V
Test Akımı (It)
1mA
667A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
9.1mm
Uzunluk
9.1mm
Standartlar/Onaylar
Seri
BZW50
Maksimum Ters Kaçak Akımı
5μA
Otomotiv Standardı
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları