STMicroelectronics CR95HF-VMD5T NFC Okuyucu Entegresi 13,56MHz 32-Pinli VFQFPN
RS Stok Numarası: 168-8975Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: CR95HF-VMD5T
Ürün Tipi
NFC Okuyucu
Alt Tip
Alıcı Verici
Modülasyon Tekniği
ASK
Veri Saklama
2Mbps
Paket Tipi
VFQFPN
Pim Sayısı
32
Montaj Tipi
Yüzey
Arabirim Tipi
SPI, UART
Çalışma Bandı 1 Frekans
13.56MHz
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
5.15mm
Yükseklik
0.95mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
CR95HF
Otomotiv Standardı
NO
Çalışma Bantlarının Sayısı
1
Menşe
Philippines
Ürün Ayrıntıları
NFC Transceiver IC, STMicroelectronics
Near field communication (NFC) - STMicroelectronics
426.624,00 TL
142,208 TL Each (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
511.948,80 TL
170,65 TL Each (On a Reel of 3000) KDV Dahil
Ürün Tipi
NFC Okuyucu
Alt Tip
Alıcı Verici
Modülasyon Tekniği
ASK
Veri Saklama
2Mbps
Paket Tipi
VFQFPN
Pim Sayısı
32
Montaj Tipi
Yüzey
Arabirim Tipi
SPI, UART
Çalışma Bandı 1 Frekans
13.56MHz
Minimum Besleme Gerilimi
2.7V
Maksimum Besleme Gerilimi
5.5V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
85°C
Uzunluk
5.15mm
Yükseklik
0.95mm