STMicroelectronics ESDA14V2L, İkili Tek Yönlü TVS Diyotu, 300W, 3-Pinli SOT-23
RS Stok Numarası: 168-5739Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: ESDA14V2L
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
14.2V
Paket Tipi
SOT-23
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
12V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
300W
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
14A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
0.95mm
Uzunluk
2.9mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
ESDAL
Maksimum Ters Kaçak Akımı
5μA
Ürün Ayrıntıları
Transil™ Array Unidirectional for ESD Protection, ESDA Series, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
7.104,00 TL
2,368 TL Each (On a Reel of 3000) (KDV Hariç)
8.524,80 TL
2,842 TL Each (On a Reel of 3000) KDV Dahil
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Anot
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
14.2V
Paket Tipi
SOT-23
12V
Pim Sayısı
3
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
300W
Test Akımı (It)
1mA
14A
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Yükseklik
0.95mm
Uzunluk
2.9mm