STMicroelectronics SMA6F20AY 1-Element Uni-Directional TVS Diode, 600 W, 2-Pin SMA Flat
RS Stok Numarası: 192-3891Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: SMA6F20AY
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
22.2V
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
SMA Düz
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
20V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
600W
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
93A
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
42.8V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
ESD Koruma
Evet
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Uzunluk
4.6mm
Yükseklik
1.05mm
Maksimum Ters Kaçak Akımı
1μA
Otomotiv Standardı
AEC-Q101
Menşe
Morocco
62.080,00 TL
6,208 TL Each (On a Reel of 10000) (KDV Hariç)
74.496,00 TL
7,45 TL Each (On a Reel of 10000) KDV Dahil
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
22.2V
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Paket Tipi
SMA Düz
20V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
600W
93A
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
42.8V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
ESD Koruma
Evet
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Uzunluk
4.6mm
Yükseklik
1.05mm