STMicroelectronics TVS Diyotu Tek Yönlü, 600W, 2-Pinli DO-214AA (SMB) SMBJ170A-TR,
RS Stok Numarası: 165-7400Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: SMBJ170A-TR
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
189V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
Maksimum Ters Bekleme Gerilimi (Vwm)
170V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
600W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
353V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
Maksimum Tepe Darbe Akımı (Ippm)
11.3A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.45mm
Uzunluk
4.6mm
Standartlar/Onaylar
No
Seri
SMBJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
200nA
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
Malaysia
Ürün Ayrıntıları
Transil™ TVS SMT Unidirectional 600W, STMicroelectronics
Transient Voltage Suppressors, STMicroelectronics
12.160,00 TL
4,864 TL Each (On a Reel of 2500) (KDV Hariç)
14.592,00 TL
5,837 TL Each (On a Reel of 2500) KDV Dahil
Özellikler
Diyot Konfigürasyonu
Tek
Ürün Tipi
TVS Diyotu
Sinyal Tipi
Tek Yönlü
Minimum Arıza Gerilimi (Vbr)
189V
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
DO-214
170V
Pim Sayısı
2
Tepe Darbe Güç Kaybı (Pppm)
600W
Kelepçeleme Gerilimi (VC)
353V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Test Akımı (It)
1mA
11.3A
Yonga Başına Eleman Sayısı
1
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
2.45mm
Uzunluk
4.6mm
Standartlar/Onaylar
Seri
SMBJ
Maksimum Ters Kaçak Akımı
200nA
Otomotiv Standardı
Menşe
Malaysia
Ürün Ayrıntıları