STMicroelectronics STripFET II Type N-Channel MOSFET, 80 A, 55 V Enhancement, 3-Pin TO-263 STB80NF55L-06T4
RS Stok Numarası: 687-5083Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STB80NF55L-06T4
brand-logo
Teknik Belgeler
Özellikler
İletken Tipi
N Tipi
Ürün Tipi
MOSFET
Maksimum Sürekli Tahliye Akımı (Id)
80A
Maksimum Tahliye Kaynağı Gerilimi (Vds)
55V
Seri
STripFET II
Paket Tipi
TO-263
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
3
Maksimum Tahliye Kaynak Direnci (Rds)
7mΩ
Kanal Modu
Artırma
İleri Gerilim (Vf)
1.3V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
300W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
100nC
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Standartlar/Onaylar
No
Yükseklik
4.6mm
Uzunluk
10.4mm
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
N-Channel STripFET™ II, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
149,50 TL
74,752 TL Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
179,40 TL
89,702 TL Each (In a Pack of 2) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Özellikler
İletken Tipi
N Tipi
Ürün Tipi
MOSFET
80A
55V
Seri
STripFET II
Paket Tipi
TO-263
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
3
7mΩ
Kanal Modu
Artırma
İleri Gerilim (Vf)
1.3V
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
300W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
100nC
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Standartlar/Onaylar
Yükseklik
4.6mm
Uzunluk
10.4mm