STMicroelectronics STD3NK90ZT4 N-Kanallı Si MOSFET Transistör, 3 A, 900 V, 3-Pinli DPAK (TO-252)
RS Stok Numarası: 687-5099PMarka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STD3NK90ZT4
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
Maksimum Sürekli Tahliye Akımı (Id)
3A
Maksimum Tahliye Kaynağı Gerilimi (Vds)
900V
Paket Tipi
TO-252
Seri
MDmesh, SuperMESH
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
3
Maksimum Tahliye Kaynak Direnci (Rds)
4.8Ω
Kanal Modu
Artırma
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
22.7nC
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
90W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
İleri Gerilim (Vf)
1.6V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
6.6mm
Yükseklik
2.4mm
Standartlar/Onaylar
No
Otomotiv Standardı
NO
Ürün Ayrıntıları
N-Channel MDmesh™ SuperMESH™, 700V to 1200V, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
1.148,16 TL
114,816 TL Each (Supplied on a Reel) (KDV Hariç)
1.377,79 TL
137,779 TL Each (Supplied on a Reel) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
sticker-359
MiktarBirim FiyatPer Makara
10 - 95114,816 TL574,08 TL
100 - 49589,984 TL449,92 TL
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
3A
900V
Paket Tipi
TO-252
Seri
MDmesh, SuperMESH
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
3
4.8Ω
Kanal Modu
Artırma
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
22.7nC
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
90W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
İleri Gerilim (Vf)
1.6V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Uzunluk
6.6mm
Yükseklik
2.4mm
Standartlar/Onaylar
Otomotiv Standardı
Ürün Ayrıntıları