STGB20V60DF STMicroelectronics IGBT, 40 A, 600 V, 3-Pinli D2PAK (TO-263)
RS Stok Numarası: 860-7551Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STGB20V60DF
brand-logo
Tümünü IGBT'ler içinde gör
Teknik Belgeler
Özellikler
Maksimum Sürekli Kollektör Akımı
40 A
Maksimum Kollektör Emitör Gerilimi
600 V
Maksimum Kapı Emitör Gerilimi
±20V
Maksimum Güç Kaybı
167 W
Paket Tipi
D2PAK (TO-263)
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
İletken Tipi
N
Pim Sayısı
3
Transistör Yapılandırması
Tek
Boyutlar
10.4 x 9.35 x 4.6mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+175°C
Ürün Ayrıntıları
IGBT Discretes, STMicroelectronics
IGBT Discretes & Modules, STMicroelectronics
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Tümünü IGBT'ler içinde gör
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
64,51 TL
32,256 TL Each (In a Pack of 2) (KDV Hariç)
77,41 TL
38,707 TL Each (In a Pack of 2) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Paketlenme türü seçiniz
Click here to find out more
İlginizi çekebilir
Teknik Belgeler
Özellikler
40 A
600 V
Maksimum Kapı Emitör Gerilimi
±20V
Maksimum Güç Kaybı
167 W
Paket Tipi
D2PAK (TO-263)
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
İletken Tipi
N
Pim Sayısı
3
Transistör Yapılandırması
Tek
Boyutlar
10.4 x 9.35 x 4.6mm
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+175°C