STMicroelectronics STP80NF55-06 N-Kanallı Si MOSFET Transistör, 80 A, 55 V, 3-Pinli TO-220
RS Stok Numarası: 920-6597Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STP80NF55-06
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
Maksimum Sürekli Tahliye Akımı (Id)
80A
Maksimum Tahliye Kaynağı Gerilimi (Vds)
55V
Paket Tipi
TO-220
Seri
STripFET II
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
3
Maksimum Tahliye Kaynak Direnci (Rds)
6.5mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
300W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
142nC
İleri Gerilim (Vf)
1.5V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
9.15mm
Uzunluk
10.4mm
Ürün Ayrıntıları
N-Channel STripFET™ II, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
Teklif İsteyiniz
Each (In a Tube of 50) (KDV Hariç)
Teklif İsteyiniz
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
80A
55V
Paket Tipi
TO-220
Seri
STripFET II
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Pim Sayısı
3
6.5mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
300W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
142nC
İleri Gerilim (Vf)
1.5V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
9.15mm
Uzunluk
10.4mm