STMicroelectronics STPS40150CG, Schottky Diyot, İkili, Ortak Katot, 150V, 40A, 3-Pinli D2PAK (TO-263)
RS Stok Numarası: 168-6283Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STPS40150CG
Ürün Tipi
Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
40A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
150V
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Katot
Seri
STPS40150C
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
8μA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
250A
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.69V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
4.6mm
Uzunluk
10.4mm
Ürün Ayrıntıları
Schottky Barrier Diodes, 40A to 240A, STMicroelectronics
This high voltage Schottky rectifier is suited for high frequency switch mode power supplies.
Packaged in ISOTOP, this device is intended for use in the secondary rectification of applications.
Diodes and Rectifiers, STMicroelectronics
4.480,00 TL
89,60 TL Each (In a Tube of 50) (KDV Hariç)
5.376,00 TL
107,52 TL Each (In a Tube of 50) KDV Dahil
Ürün Tipi
Diyot
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-263
40A
150V
Diyot Konfigürasyonu
Ortak Katot
Seri
STPS40150C
Redresör Tipi
Schottky Diyot
Pim Sayısı
3
Tepe Ters Akım (Ir)
8μA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-65°C
250A
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.69V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
175°C
Yükseklik
4.6mm
Uzunluk
10.4mm
Ürün Ayrıntıları