STMicroelectronics STS5NF60L N-Kanallı Si MOSFET Transistör, 5 A, 60 V, 8-Pinli SOIC
RS Stok Numarası: 168-7300Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: STS5NF60L
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
Maksimum Sürekli Tahliye Akımı (Id)
5A
Maksimum Tahliye Kaynağı Gerilimi (Vds)
60V
Paket Tipi
SOIC
Seri
DeepGate, STripFET
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
8
Maksimum Tahliye Kaynak Direnci (Rds)
55mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
2.5W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
17nC
İleri Gerilim (Vf)
1.2V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1.65mm
Uzunluk
5mm
Standartlar/Onaylar
No
Otomotiv Standardı
NO
Menşe
China
Ürün Ayrıntıları
N-Channel STripFET™ DeepGate™, STMicroelectronics
MOSFET Transistors, STMicroelectronics
102.720,00 TL
41,088 TL Each (On a Reel of 2500) (KDV Hariç)
123.264,00 TL
49,306 TL Each (On a Reel of 2500) KDV Dahil
Ürün Tipi
MOSFET
İletken Tipi
N Tipi
5A
60V
Paket Tipi
SOIC
Seri
DeepGate, STripFET
Montaj Tipi
Yüzey
Pim Sayısı
8
55mΩ
Kanal Modu
Artırma
Maksimum Güç Kaybı (Pd)
2.5W
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Vgs'de Tipik Kapak Şarjı (Qg)
17nC
İleri Gerilim (Vf)
1.2V
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Yükseklik
1.65mm
Uzunluk
5mm