STMicroelectronics T405Q-600B-TR TRIAC, 600V 4A, Gate Tetikleme 1,5V 10mA, 3-Pinli DPAK (TO-252)
RS Stok Numarası: 178-5154Marka: STMicroelectronicsÜretici Parça Numarası: T405Q-600B-TR
Ürün Tipi
Triyak
Nominal Ortalama Açık Durum Akımı (Irms)
4A
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-252
Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt)
10mA
Tekrarlayan Tepe Ters Gerilim (VDRM)
600V
Ani Akım Değeri
38A
Pim Sayısı
3
Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt)
1.5V
Yapılandırma
Tek
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
10mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
0.5W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Uzunluk
6.6mm
Standartlar/Onaylar
No
Yükseklik
2.4mm
Otomotiv Standardı
NO
Tekrarlayan Tepe Kapalı Durum Akımı
5μA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.5V
Ürün Ayrıntıları
TRIAC, up to 6A, STMicroelectronics
TRIACs, STMicroelectronics
36.160,00 TL
14,464 TL Each (On a Reel of 2500) (KDV Hariç)
43.392,00 TL
17,357 TL Each (On a Reel of 2500) KDV Dahil
Ürün Tipi
Triyak
4A
Montaj Tipi
Yüzey
Paket Tipi
TO-252
10mA
600V
Ani Akım Değeri
38A
Pim Sayısı
3
1.5V
Yapılandırma
Tek
Maksimum Tutma Akımı (Ih)
10mA
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-40°C
Tepe Kapı Güç Kaybı
0.5W
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
125°C
Uzunluk
6.6mm
Standartlar/Onaylar
Yükseklik
2.4mm
Otomotiv Standardı
5μA
Tepe Açık Durum Gerilimi
1.5V
Ürün Ayrıntıları