Taiwan Semiconductor 45 V 30 A Rectifier & Schottky Diode TO-220AB TST30L45C
RS Stok Numarası: 241-9350Marka: Taiwan SemiconductorÜretici Parça Numarası: TST30L45C
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
JEDEC TO-220AB
Maksimum Sürekli İleri Akım (If)
30A
Tepe Ters Tekrarlı Gerilim (Vrrm)
45V
Diyot Konfigürasyonu
Çift Kalıplar
Seri
TST30L45C
Tepe Ters Akım (Ir)
650μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.98V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
Tepe Tepkisiz İleri Dalgalanma Akımı (Ifsm)
100A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C
Standartlar/Onaylar
RoHS
Otomotiv Standardı
NO
171,52 TL
34,304 TL Each (In a Pack of 5) (KDV Hariç)
205,82 TL
41,165 TL Each (In a Pack of 5) KDV Dahil
Paketlenme türü seçiniz
Stok bilgileri geçici olarak kullanılamıyor.
Paketlenme türü seçiniz
Ürün Tipi
Doğrultucu ve Schottky Diyot
Montaj Tipi
Deliğe Takılan
Paket Tipi
JEDEC TO-220AB
30A
45V
Diyot Konfigürasyonu
Çift Kalıplar
Seri
TST30L45C
Tepe Ters Akım (Ir)
650μA
Maksimum İleri Gerilim (Vf)
0.98V
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-55°C
100A
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
150°C